Star Dizel Bosch Diesel Service Hakkında

Star Dizel Aksaray ve çevresinde verdiği hizmetlerle adından söz ettirmiştir. Üst düzey marka ve kaliteli hizmet konusunda, servisimizin her zaman uygun çözümlerle size desteği devam etmektedir. Bosch dizel teknolojisi ve Alman mühendisliğinin bizi getirdiği noktada, hizmet kalitemiz sürekli yükselmiş ve size büyük kolaylıklar sağlamıştır. 
Servisimiz bünyesinde çalışan tüm ekiplerimiz, tecrübe, deneyim ve eğitimle gelişimini sürdürmektedir. Uzman kadromuzun yapmış olduğu başarılı çalışmalar, bakım, onarım ve garantili değişim konusunda isteklerinizi en iyi şekilde karşılayan sonuç yaratmaktadır. Dizel motorlu araçların problemlerini hızlıca tanımlayıp giderme konusunda servisimize güvenebilirsiniz. 
Servis olarak en çok değer verdiğimiz konuların başında müşteri güveni ve müşteri memnuniyeti gelir. 100 yılı aşkın bir teknolojiye sahip olmakla birlikte, kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti için her zaman olumlu ve pozitif adımlar atmış durumdayız. Bu yaklaşımlarımız en kaliteli hizmetlere yansımış ve insanların bize duyduğu güven daha da artmıştır. 
Servis olarak verdiğimiz hizmetler çok geniş sektörlere ulaşmak durumundadır. Tarım, inşaat, taşıma, maden, enerji, otomotiv ve denizcilik gibi kritik konularda, servis hizmetlerimiz oldukça avantajlı sonuçlar yaratmıştır. Pek çok sektörün dizel motorlu araçlara ihtiyacı vardır. Servisimiz ise bu araçların eksik ve ihtiyaçlarını karşılayacak donanımla birlikte karşınıza gelmiştir. 
Aracınızda bulunan sorunların karmaşık yapısını daha sade hale getirip önemli çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümler ekonomik olduğu gibi, aynı zamanda aracınızın potansiyelini ve performansını yükseltecek fırsatlar yaratmaktadır. Güven veren ve kaliteli olarak size sunulan hizmet standartlarımız, ihtiyaçlarınızın en uygun şekilde karşılanmasına destek vermiştir. 
Onarım ve tamir hizmetlerimize ek olarak, parça değişimi konusunda garantili çözümlerle karşınızdayız. Adımıza yakışır hizmetlerimiz garanti kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Garantili ve orijinal parçalarla hizmet sunmaktayız.
Misyonumuz 
Bosch markası bize yıllardan beri önemli görevler yüklemiş ve servis olarak biz bu görevleri yerine getirmek için çok çalışmış durumdayız. İhtiyaç ve eksiklerin hızlıca tespit edilmesi ve giderilmesinde, servisimiz her zaman bize farklı alternatifler ve hizmetler sağlamıştır. Aracınız için en iyi ve güvenilir hizmetlerin adresi olduk ve markamıza yakışır çözümlerle size destek sağladık. 
Vizyonumuz 
Geçmişten bugüne hizmet kalitesini artırarak yükselten servisimiz, önümüzdeki yıllarda bu ivmeye devam edecek ve standartlarını daha yüksek bir pozisyona getirecektir. Önceden verdiğimiz hizmetler, gelecekte vereceğimiz hizmetler için bir referans ve teminat şeklinde görülebilir. Markasına yaptığı yatırımlarla hizmet kalitesini yükselten servisimiz, her zaman sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

 

Hemen Ara Yol Tarifi
X